Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, ośrodki sportowe, kluby fitness, ośrodki rehabilitacyjne działające na terenie województwa mazowieckiego zainteresowane sprzedażą i/lub wykorzystaniem obuwia Vibram® FiveFingers® w swojej działalności.

Gdyby współpraca miała rozwinąć się na szersze obszary, dalsze szczegóły będziemy już ustalać z generalnym dystrybutorem firmą RSA Sport.

Oferta dla sklepów

Jeżeli obuwie Vibram FiveFingers zainteresowało, a może już zafascynowało Państwa na tyle, że chcielibyście oferować go w swoim sklepie – serdecznie zapraszamy do współpracy. Naszą sprzedaż chcielibyśmy budować poprzez sieć małych sklepów, w których sprzedawca będzie znał VFF, rozumiał jego cechy i zastosowania oraz  potrafił przekazać tą wiedzę klientowi.

Wspólnie postaramy się dostosować ofertę do charakterystyki Waszego sklepu. W zależności od wielkości i przekroju oferty, jaką będziecie Państwo zainteresowani, zaproponujemy specjalnie zaprojektowane elementy wystawowe lub całe „cornery” dostosowane do możliwości powierzchniowych sklepu. Oferujemy przeszkolenie z zakresu budowy VFF, ich właściwości, zastosowań poszczególnych modeli oraz na temat wszelkich informacji potrzebnych użytkownikom tego wyjątkowego obuwia.

Vibram® FiveFingers® na świecie znane są od 2006 roku, zdobyły już wielką popularność w Stanach Zjednoczony i Europie Zachodniej.

Vibram® FiveFingers® wykorzystywane są do wielu form rekreacyjnej aktywności fizycznej, ale również w treningu sportowców wyczynowych i procesie rehabilitacji. W Polsce prekursorem użycia VFF w rehabilitacji jest Carolina Medical Center. W zastosowaniu do treningu pionierami są narodowa kadra skoczków narciarskich oraz panczenistki z brązową medalistką olimpijską, Luizą Złotkowską na czele.

VFF pozwalają zachować stopie pełną, fizjologiczną ruchomość, przez co ułatwiają wzmacnianie zarówno mięśni, jak i więzadeł stopy. Znacznie poprawiają wyczucie równowagi, a niwelując podniesienie pięty ułatwiają fizjologiczne ustawienie miednicy i kręgosłupa, sprzyjając korygowaniu sylwetki. Kierowani są do nas pacjenci po operacji haluksów i z innymi schorzeniami stopy, jak stany po urazach sportowych czy choćby problemy z płaskostopiem. Przy tym, poruszanie się w tych butach dostarcza autentycznej, zmysłowej przyjemności. Można śmiało powiedzieć, że łączą przyjemne z pożytecznym.

Szczegóły handlowe ustalimy podczas indywidualnych rozmów.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: biuro@bossastopa.pl

Forma kontaktu mailowego jest dla nas o tyle wygodna, że pozostawia ślad z oferty i ustaleń, pozwala też na umówienie spotkania czy choćby rozmowy telefonicznej w dogodnym dla obu stron terminie.

Zapraszamy do współpracy
  • kluby fitness i trenerów indywidualnych
  • ośrodki i stowarzyszenia sportowe
  • ośrodki rehabilitacyjne i rehabilitantów indywidualnych

Rosnące zainteresowanie obuwiem minimalistycznym w procesie treningowym, rehabilitacyjnym czy w życiu codziennym skłoniło nas do stworzenia programów partnerskich skierowanych do wyżej wymienionych firm, grup i osób.

Prosimy kliknąć w link, żeby przejść na stronę z informacjami dla Partnerów.